SELECT BABYCODE czy Lionelo Sander

Dzień dobry, Znalazłem fotelik SELECT BABYCODE http://www.ranking-foteliki.pl/products/fotelik-select.html Zastanawiam się jeszcze nad fotelikiem Lionelo Sander. Oba foteliki mają Isofix z mocowanie przodem i tyłem do kierunku jazdy oraz regulację kąta. Na tych dwóch rzeczach zależy mi najbardziej. Fotelik firmy Babycode ma miejsce 5. Niestety nie znalazłem u Państwa fotelika Sander. Podobny fotelik firmy Lionelo na miejsce 24 http://www.ranking-foteliki.pl/products/fotelik-bastian-isofix.html Zwracam się do Państwa jako do specjalistów w dziedzinie fotelików z prośbą o informację na jakiej zasadzie przyznawane są miejsca poszczególnym fotelikom oraz który fotelik Państwo polecają Sander czy SELECT. Pozdrawiam i liczę na odpowiedź. lukasz********@o2.pl

Łukasz
Odpowiedż eksperta

Ranking naszych fotelików samochodowych tworzony jest na podstawie ocen użytkowników. Oceniają oni takie kwestie jak bezpieczeństwo, komfort użytkowania fotelika i aspekt finansowy. Dzięki temu przed wyborem właściwego modelu, można upewnić się, jak sprawuje się on w praktyce. 

W przypadku proponowanych przez Pana modeli, różnice są tak naprawdę niewielkie i dotyczą jedynie dodatkowych właściwości. Na korzyść fotelika Lionelo Sander przemawia wkładka Dri-Seat, która wykonana jest z materiału zapewniającego odpowiednią wentylację. To bardzo komfortowe rozwiązanie, które sprawdzi się w szczególności podczas ciepłych dni. 
Polecam sprawdzenie i porównanie obu modeli w sklepie stacjonarnym, a także zamontowanie każdego z nich na próbę w samochodzie, aby upewnić się, że są kompatybilne.

Maciej Lis
Ekspert bezpieczeństwa
Pasjonat motoryzacji - miłośnik ekstremalnego off-roadu, pojazdów klasycznych. Na co dzień zajmuje się odbudową pojazdów zabytkowych. Zajmuje się tematem bezpieczeństwa w pojazdach mechanicznych od 12 lat.
Średnia ocena: /5 na podstawie 0 opinii

SELECT BABYCODE czy Lionelo Sander

Napisz swoją recenzję w komentarzu:

Końcowa ocena:

Polecane foteliki

Fotelik NEO
Sindo
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Fotelik Disney minnie nania
Nania
Ocena: 5/5 (3 opinie)
BAIER Adebar
Baier
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Smart Kid Belt
BRAXX Sp. Z o.o.
Ocena: 5/5 (36 opinii)

Zapytaj eksperta

Nowości w poradniku

Jak wybrać używany fotelik samochodowy?
Adapter do pasów dla dzieci
Adapter do pasów dla kobiet w ciąży
Fotelik dla dziecka w samolocie

Podobne pytania

Co to jest adapter do pasów dla dzieci?
Dziecko nie lubi fotelika - Co zrobić?
fotelik dla 10 miesięcznego dziecka
Adapter do pasów bezpieczeństwa Smart Kid Belt - czy warto kupić?