SELECT BABYCODE czy Lionelo Sander

Dzień dobry, Znalazłem fotelik SELECT BABYCODE http://www.ranking-foteliki.pl/products/fotelik-select.html Zastanawiam się jeszcze nad fotelikiem Lionelo Sander. Oba foteliki mają Isofix z mocowanie przodem i tyłem do kierunku jazdy oraz regulację kąta. Na tych dwóch rzeczach zależy mi najbardziej. Fotelik firmy Babycode ma miejsce 5. Niestety nie znalazłem u Państwa fotelika Sander. Podobny fotelik firmy Lionelo na miejsce 24 http://www.ranking-foteliki.pl/products/fotelik-bastian-isofix.html Zwracam się do Państwa jako do specjalistów w dziedzinie fotelików z prośbą o informację na jakiej zasadzie przyznawane są miejsca poszczególnym fotelikom oraz który fotelik Państwo polecają Sander czy SELECT. Pozdrawiam i liczę na odpowiedź. lukasz********@o2.pl

Łukasz
Odpowiedż eksperta

Ranking naszych fotelików samochodowych tworzony jest na podstawie ocen użytkowników. Oceniają oni takie kwestie jak bezpieczeństwo, komfort użytkowania fotelika i aspekt finansowy. Dzięki temu przed wyborem właściwego modelu, można upewnić się, jak sprawuje się on w praktyce. 

W przypadku proponowanych przez Pana modeli, różnice są tak naprawdę niewielkie i dotyczą jedynie dodatkowych właściwości. Na korzyść fotelika Lionelo Sander przemawia wkładka Dri-Seat, która wykonana jest z materiału zapewniającego odpowiednią wentylację. To bardzo komfortowe rozwiązanie, które sprawdzi się w szczególności podczas ciepłych dni. 
Polecam sprawdzenie i porównanie obu modeli w sklepie stacjonarnym, a także zamontowanie każdego z nich na próbę w samochodzie, aby upewnić się, że są kompatybilne.

Maciej Lis
Ekspert bezpieczeństwa
Pasjonat motoryzacji - miłośnik ekstremalnego off-roadu, pojazdów klasycznych. Na co dzień zajmuje się odbudową pojazdów zabytkowych. Zajmuje się tematem bezpieczeństwa w pojazdach mechanicznych od 12 lat.
Średnia ocena: /5 na podstawie 0 opinii

SELECT BABYCODE czy Lionelo Sander

Napisz swoją recenzję w komentarzu:

Końcowa ocena:

Polecane foteliki

CASUALPLAY Multiprotector Fix II (isofix)
Casualplay
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Fotelik HUGGI ISOFIX
Caretero
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Fotelik Caretero Combo
Caretero
Ocena: 5/5 (7 opinii)
BAIER Adebar
Baier
Ocena: 5/5 (2 opinie)

Zapytaj eksperta

Nowości w poradniku

Tanie foteliki kontra drogie, czy warto przepłacać?
Które foteliki wypadają najlepiej w testach zderzeniowych?
Fotelik dla niemowlaka - z bazą czy bez?
Na jakie specyfikacje należy zwracać uwagę podczas zakupu fotelika samochodowego?

Podobne pytania

Używany czy nowy fotelik?
Dziecko nie lubi fotelika - Co zrobić?
Czy fotelik ma datę ważności?
Co to jest adapter do pasów dla dzieci?
Znajdz nas na yotube