Urządzenie Smart Kid Belt, które zostało stworzone przez Polaków, podbija już wiele krajów Unii Europejskiej i Stany Zjednoczone. Od niedawna jest dostępne również na rynku japońskim. Dla marki to duży sukces, zostać docenionym na tak wysoko rozwiniętym pod względem technologicznym rynku jak Japonia.

Urządzenie, które służy do zabezpieczania dzieci w pojeździe i jest zalecane przez spółkę jako alternatywa dla fotelików oraz podstawek, szybko spotkało się z dużą aprobatą. Kraj zajął 3 miejsce pod względem sprzedaży adaptera. Największa popularność tego urządzenia zanotowana została w sektorze "share cars", czyli samochodach, które Japończycy wypożyczają na określony czas. Stacja telewizyjna w Tokio wyemitowała nawet program poświęcony temu innowacyjnemu produktowi.
 
                     

Eksperci w Japonii główną uwagę poświęcili między innymi świetnym wynikom w testach. Informacje dotyczące urządzenia pojawiły się również w formie licznych artykułów w japońskiej prasie.
Największym sukcesem tego urządzenia jest jednak nagroda przyznana przez japońską branżę motoryzacyjną. Smart Kid Belt zostało odznaczone Nikkan Jidosha Shimbun Supplies Grand Prix - prestiżową nagrodą, którą od ponad 30 lat przyznaje się w Japonii najlepszym rozwiązaniom w branży. Doceniona została przede wszystkim pomysłowość i doskonałe wyniki za sprzedaż.

Obecnie trwają również rozmowy z jednym z producentów samochodowych, aby urządzenie znalazło się w standardowym wyposażeniu pojazdów tej marki. Przypomnijmy, że Smart Kid Belt to adapter do pasów bezpieczeństwa, który można wykorzystać w każdym samochodzie, autokarze, taksówce i innym pojeździe wyposażonym w trzypunktowe pasy.
Adapter poprawia ułożenie odcinka biodrowego i ramiennego, które w normalnych warunkach nie są dostosowane do wzrostu dzieci.
Urządzenie zostało przetestowane pod kątem bezpieczeństwa i zatwierdzone certyfikatami.  Przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat, które ważą od 15 do 36 kg.